top of page

Sportovec.

Fyzioterapeut.

Trenér.

Netrénuju chytře, ale hodně.

Ve zkratce

Narodil jsem se 2.7. 1987 v Jičíně a po žákovské kariéře orientačního běžce a průměrného plavce jsem v sedmnácti vyhrál MČR ve sprint triatlonu, takže o mé triatlonové dráze bylo rázem rozhodnuto.

Když mi došlo, že na olympijský triatlon jsem sice pomalý, ale zase dokážu poměrně dlouho trpět, zacílil jsem definitivně na Ironmanské distance. Svůj první Ironman jsem šel v r. 2015 v Podesdorfu v čase 8:52 a zisk prvního místa v AG mi jen potvrdil myšlenku, že se pro medaile budu rád trápit i nadále.

Jako většina vrcholových sportovců jsem i já spojil užitečné s nezbytným a vystudoval FTVS UK, obor Tělesná výchova a sport. Pokud zrovna netrénuji sám sebe, pomáhám svým svěřencům na jejich cestě za sportovními sny.

Zatímco mě táta vedl ke sportu, maminka říkala „Péťo, prvně studia!“. Tak jsem pro jistotu vystudoval i obor Fyzioterapie. Vím, co vás bolí, jak se to jmenuje v latině a jak to uvolnit.

Největší sportovní

úspěchy

Sportovec, trenér a fyzioterapeut v jednom

Propojuji v sobě ojedinělou kombinaci fyzioterapeutické, trenérské a vlastní sportovní zkušenosti. Ve své práci se ovšem nezaměřuji jen na sportovce.

 

Od roku 2010 se věnuji trenérství a fyzioterapii, spolupracuji s dospělými i dětmi, s jednotlivci i týmy. Mým cílem je zlepšovat jejich fyzickou i psychickou pohodu. 

bottom of page